پیشنهاد همکاری لگراند به ایندو ایشین

شرکت لگراند فرانسه جهت توسعه کسب و کار تجهیزات تابلویی خود پیشنهاد خرید بخش سوئیچ گیر شرکت ایندوایشین را داده که با اتفاق نظر مدیران ارشد این شرکت نیز همراه گردیده. شرکت فارسیان، کلید محافظ جان
اخذ گواهینامه های ایزو 9001 و 10002
شرکت فارسیان، جعبه فیوز 
شرکت فارسیان، فیوز مینیاتوری

مکانیزم کارکرد فیوز مینیاتوری 1394/07/15
Visitors: 1710

سلام به همه اعضای وبسایت ایندوکوب ؛ شركت فارسیان ، با مأموريت تامین و خدمات پس از فروش تجهیزات برق صنعتی ایندوکوپ قصد دارد تا شما را با مکانیزم کار کرد یکی از مهمترین اختراعات حوزه الکترونیک یعنی فیوز مینیاتوری آشنا کند تا شاید کمکی در افزایش بار اطلاعاتی کاربران عزیز وبسایت ایندوکوپ داشته باشد .
فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری که به اختصارMCB نامیده شده، در مقابل اتصال کوتاه و اضافه بار از تجهیزات الکتریکی صنعتی و خانگی حفاظت میکند . مکانیزم کارکرد فیوز مینیاتوری :
بایدگفت فیوز یک وسیله حفاظتی می باشد که در مدارها و تجهیزات الکتریکی به کار می رود تا در زمان هایی که بیش از حد انتظار جریانی از وسیله ای رد می شود مدار قطع شده، تا دیگر وسایل صدمه ای نبینند .
فیوز مینیاتوری برای کارکرد خود از دو راه استفاده می کند : کارکرد مغناطیسی برای حفاظت از اتصال کوتاه و کارکرد بیمتالی برای حفاظت از اضافه بار .
به صورت دیگر ، در فیوز یا کلید مینیاتور تشخیص دادن جریان اضافه به عهده فلز بیمتال است که بیش از جریان نامی از طریق عبور جریان مدت دار گرم می شود و باعث عمل کنتاکت فیوز مینیاتوری بر اثر خم شدن می شود و مدار را قطع خواهد کرد .
همچنین جریان اتصال کوتاه بوسیله سیم پیچ که دارای تعداد قطر زیاد و دور کم است به طورمغناطیسی تشخیص داده میشود و فیوز مینیاتوری کار می کند .
فیوز مینیاتوری از نظر کاربردی به تیپهای B روشنایی ، C موتوری ، D ترانسفورماتوری ، K قدرت ، Z بسیار حساس طبقه بندی می شود :
فیوز مینیاتوری نوع B روشنایی
فیوز مینیاتوری نوع C موتوری
فیوز مینیاتوری نوع D ترانسفورماتوری
فیوز مینیاتوری نوع K قدرت
فیوز مینیاتوری نوع Z بسیار حساس
امیدوارم این مطلب مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد . لازم به ذکر است که این مژده را به شما عزیزان بدهیم که از این پس میتوانید مطالبی پیرامون حوزه الکترونیک را در وبسایت ایندوکوپ مطالعه نمایید .
همچنین در در ادامه همین پست شما را دعوت میکنیم تا از پست مربوط به " کلید محافظ جان " این وبسایت بازدید به عمل آورید .
موفق و سربلند باشید .


Visitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر:
   
   
   
کایه حقوق این وب سایت متعلق با شرکت فارسیان میباشد1394
طراحی سایت حرفه ای ، سئوی سایت پشتیبانی : ماهان وب
پارتیشن پارتیشن گمرک شال