پیشنهاد همکاری لگراند به ایندو ایشین

شرکت لگراند فرانسه جهت توسعه کسب و کار تجهیزات تابلویی خود پیشنهاد خرید بخش سوئیچ گیر شرکت ایندوایشین را داده که با اتفاق نظر مدیران ارشد این شرکت نیز همراه گردیده. شرکت فارسیان، کلید محافظ جان
اخذ گواهینامه های ایزو 9001 و 10002
شرکت فارسیان، جعبه فیوز 
شرکت فارسیان، فیوز مینیاتوری

پیشگیری از وقایع با کلید محافظ جان 1394/07/15
Visitors: 1355

کلید محافظ جان که به اختصار RCCB خوانده می شود ، در زمانی که جریان نشت اتفاق می افتد در سیستم های الکتریکی خانگی یا صنعتی باعث قطع جریان برق است و از ایجاد خطرات احتمالی جلوگیری می شود .

با چیدمان و انتخاب درست قسمتهای مختلف سیستم حفاظتی و استفاده کردن از کلید محافظ جان می توان از وقوع یافتن حوادث آتش سوزی و برق گرفتگی جلوگیری نمود .

روند کارکرد کلید محافظ جان ، محاسبه کردن اختلاف جریان رفت و برگشتی در مدار می باشد که اگر این اختلاف از حد مشخصی  بگذرد ، نشان می دهد جریان نشتی در مدار به وقوع پیوسته و فورا فرمان قطع به وسیله کلید محافظ جان صادر می گردد .

عدم رعایت مسائل ایمنی در استفاده از انرژی برق، از مهمترین عوامل در ایجاد صدمات و تلفات جانی، خسارات مالی به ویژه در منازل ، ادارات ، مجتمع های تجاری و صنعتی است . برای محافظت از جان اشخاص در مقابل خطرات برقی و جلوگیری از آتش سوزی، باید از کلید محافظ جان استفاده شود .

این کلید محافظ جان که به دو نوع صنعتی و خانگی تقسیم بندی می شود ، غیر از حفاظت اشخاص در مقابل تماس برق ، در محافظت از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی نیز توسط جلوگیری از نشتی جریان ،تاثیرگذار است .

با دقت به این موضوع که یک جریان نیم آمپری می تواند موجب ایجاد آتش سوزی شود ، کلید محافظ جان با تشخیص دادن جریان نشتی و قطع جریان ورودی ، مانع از بروز آتش سوزی می شود . و نیز از آن رو که وجود داشتن جریان نشتی در بدنه وسائل برقی و یا سیم کشی بنا ، این جریان با گذشت زمان بیشتر می شود و امکان سوختن وسایل برقی و سیستم سیم کشی بنا را ایجاد می کند بنابراین استفاده از کلیدهای محافظ جان ، با توجه به کم شدن مقدار هدر رفتن برق مصرفی و انرژی الکتریکی ، صرفه جویی و محافظت از ثروت ملی را نیز شامل می شود.

امیدوارم که از این مطلب استفاده کرده باشید ، همچنین شما کاربر گرامی میتوانید پست مربوط به " فیوز مینیاتوری " را از وبسایت ایندوکوپ مطالعه فرمایید .Visitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر:
   
   
   
کایه حقوق این وب سایت متعلق با شرکت فارسیان میباشد1394
طراحی سایت حرفه ای ، سئوی سایت پشتیبانی : ماهان وب
پارتیشن پارتیشن گمرک شال