پیشنهاد همکاری لگراند به ایندو ایشین

شرکت لگراند فرانسه جهت توسعه کسب و کار تجهیزات تابلویی خود پیشنهاد خرید بخش سوئیچ گیر شرکت ایندوایشین را داده که با اتفاق نظر مدیران ارشد این شرکت نیز همراه گردیده. شرکت فارسیان، کلید محافظ جان
اخذ گواهینامه های ایزو 9001 و 10002
شرکت فارسیان، جعبه فیوز 
شرکت فارسیان، فیوز مینیاتوری

فیوز مینیاتوری از نظر کارایی 1394/07/26
Visitors: 1593

فیوز مینیاتوری از نظر کارایی به نوع های B روشنایی ، C موتوری ، D ترانسفورماتوری ، K قدرت ، Z بسیار حساس تقسیم می شود :

نوع B روشنایی :

کلید مینیاتوری نوع B بیشتر در مصارف خانگی و روشنایی کاربرد دارند. این کلیدها در جریان اضافه بار در محدوده ۳ تا ۵ برابر جریان نامی در زمان تعیین شده ، مدار را قطع می کنند و حساسیت مناسبی برای کاربردهای عادی خانگی دارند. نام دیگر این کلید فیوز مینیاتوری تندکار است .

نوع C موتوری :

کلید مینیاتوری نوع C معمولا کاربرد صنعتی دارند. این کلیدها در جریان اضافه بار بین ۵ تا ۱۰ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و زمان قطع شان نسبت به نوع B زیاد تر است. این کلید به فیوز مینیاتوری کندکار نیز معروف است .

نوع D ترانسفورماتوری :

کلید مینیاتوری نوع D بیشتر در مصارف صنعتی خاص ) مانند مولد های اشعه ایکس X-Ray و یا ترانسفورماتورها     ( بکار می رود. این کلیدها در جریان اضافه بار بین ۱۰ تا ۲۰ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، باعث می شود مدار قط شود و زمان قطع شان از کل نوع ها  زیادتر است .

نوع K قدرت :

کلید مینیاتوری نوع K برای محافظت از مدارات قدرت ، ترانسفورماتور و موتور ها به کار می رود. در این نوع از کلید مینیاتوری اندازه جریان برای قطع در موارد اضافه بار کمتر از سایر  کلیدهاست و موقع به وجود آمدن اضافه بار مدار را به سرعت قطع می کنند اما در موارد اتصال کوتاه منحنی قطع این نوع کلید ها بین نوع D و C می باشد .

نوع Z بسیار حساس :

این نوع از کلید مینیاتوری وقتی که جریان عبوری از جریان نامی زیاد تر می شود در یک مدت زمان خاص ( که از همه ی نوع ها کمتر است ) بر اساس  منحنی قطع ، فرمان قطع را صادر می کند. حساسیت این نوع از کلیدها ، هم در مواقع اضافه بار و هم اتصال کوتاه از همه نوع های دیگر زیاد تر است و در هنگام بروز خطا مدار را سریعتر قطع می کند. به همین دلیل کاربرد این نوع فیوز مینیاتوری در مدارات با حساسیت بالا می باشد .

همچنین در در ادامه همین پست شما را دعوت میکنیم تا از پست مربوط به " کلید محافظ جان " ایندوکوپ بازدید به عمل آورید .Visitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر:
   
   
   
کایه حقوق این وب سایت متعلق با شرکت فارسیان میباشد1394
طراحی سایت حرفه ای ، سئوی سایت پشتیبانی : ماهان وب
پارتیشن پارتیشن گمرک شال