پیشنهاد همکاری لگراند به ایندو ایشین

شرکت لگراند فرانسه جهت توسعه کسب و کار تجهیزات تابلویی خود پیشنهاد خرید بخش سوئیچ گیر شرکت ایندوایشین را داده که با اتفاق نظر مدیران ارشد این شرکت نیز همراه گردیده. شرکت فارسیان، کلید محافظ جان
اخذ گواهینامه های ایزو 9001 و 10002
شرکت فارسیان، جعبه فیوز 
شرکت فارسیان، فیوز مینیاتوری

کار کرد فیوز و کلید محافظ جان 1394/07/29
Visitors: 1612

به طور کلی میتوان گفت که فیوز مینیاتوری در مدارات یک وسیله حفاظتی است .تا وقتی که جریان از حد مجاز خودش عبور کرد مدار را قطع کند تا موجب خرابی و اسیب دیدگی بقیه تجهیزات نشود.
فیوز مینیاتوری عملکرد خود را با دو مکانیزم یک بیتمالی برای حفاظت اضافه بار و دو عملکرد مغناطیس برای حفاظت از اتصال کوتاه به شیوه دیگر می توان بیان کرد که ، تشخیص جریان اضافه به عهده یک فلز ( بیمتال) میباشد که به کمک آن عبور جریان مدت دار بیشتر از جریان نامی گرم شده و در اثر خم شدن موجب عمل کنتاکت فیوز مینیاتوری شده و مدار را قطع میکند.
بمنظور حفاظت از جان افراد در مقابل خطر برق گرفتگی و جلوگیری از خطرات جریان نشتی از کلیدهای حفاظت از خطر برق گرفتگی ( محافظ جان ) استفاده می شود.
کلید محافظ جان بر اساس حساسیت خود به دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم می شوندعلاوه بر حفاظت افراد در مقابل تماس مستقیم و یا غیر مستقیم برق ، با جلوگیری از نشتی جریان در حفاظت دستگاه ها و تجهیزات صنعتی نیز موثر می باشند . براین اساس در صورتی که حساسیت کلیدها تا ۳۰ میلی آمپر باشد این کلید به عنوان حفاظت از جان و در صورتی که حساسیت آن بیشتر از ۳۰ میلی آمپر باشد به عنوان حفاظت از تجهیزات صنعتی بکار می رود .
کلید محافظ جان با مقایسه کردن جریانات خروجی و ورودی کلید کار می کند و از این طریق می تواند از برق گرفتگی افراد جلو گیری کند که اگر جریان نشتی در مداری که کلید در ان تعبیه شده است بیشتر حساسیت کلید باشد کلید عمل کرده و جریان ورودی را در مدار قطعه می نماید.
کلید محافظ جان همراه با کلید مینیاتوری ( RCBO ) این کلید ها ترکیبی از کلید محافظ جان و مینیاتوری می باشند .
کلید مینیاتوری نوعی از فیوزها هستند که میتوانند مدار را در برابر جریان اتصال کوتاه و جریان اضافه بار محافظت نمایند. یک فیوز از این نوع ازدو مکانیزم برای عملکرد خود استفاده میکند , تشخیص جریان اتصال کوتاه بوسیله یک سیم پیچ دارای تعداد دور کم و قطر زیاد میباشد . تشخیص جریان اضافه به عهده یک فلز ( بیمتال) میباشد که بوسیله عبور جریان مدت دار بیش از جریان نامی گرم شده و بر اثر خم شدن باعث عمل کنتاکت فیوز شده و مدار را قطع میکند .

واترجت


Visitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر:
   
   
   
کایه حقوق این وب سایت متعلق با شرکت فارسیان میباشد1394
طراحی سایت حرفه ای ، سئوی سایت پشتیبانی : ماهان وب
پارتیشن پارتیشن گمرک شال